15 stycznia 2018 19:28 | Aktualności

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Dnia 14 stycznia 2018r. członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami wzięli udział w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwestowanie poprzedziła loteria fantowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów - zwłaszcza tych najmłodszych. Zorganizowano także kiermasz ciast, które zostały upieczone przez panie: Annę Jakubczak, Annę Ziółkowską, Agnieszkę Nastachowską, Żanetę Zielińską i Monikę Biesiadzińską. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie - wypieki rozeszły się jak świeże bułeczki. Nasze dzielne wolontariuszki: Martyna Kobus, Amelia Kosmalska i Zofia Ziółkowska - uczennice klasy IV oraz Marta Biesiadzińska i Weronika Białecka - uczennice klasy VI, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, spisały się na medal. Udało im się zebrać 538,44 zł. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w tak piękną akcję. Zapraszamy do galerii.

Opiekunowie SU: Milena Kranc, Anna Reszyc