09 grudnia 2017 20:03 | Aktualności

NOC W SZKOLE-zajęcia rekreacyjno-sportowe!

Klasa VI  i VII wraz z wychowawczyniami p. Anną Grube i  p. Małgorzatą Nesterowicz w dniach 8-9 grudnia spędziła noc w szkole. Była to niezapomniana przygoda rekreacyjno –sportowa. Wychowawczynie zaplanowały dla uczniów wiele atrakcji. Nocny pobyt rozpoczął  się   pracami manualnymi. Klasy wykonały kartkię świąteczną i ozdóby bożonarodzeniowe.  Następnie odbyły się zmagania sportowe w Turnieju Piłki Nożnej. Klasy podzielone na cztery drużyny rozgrywały mecze  systemem pucharowym. Nie zabrakło zabawy w chowanego parami,  klamburów, zagadek , zabawy na polecenia i pytania.  Ukoronowaniem tak aktywnie spędzonego wieczoru był maraton filmowyRano, lekko zmęczeni, ale w doskonałych nastrojach zjedliśmy wspólne śniadanie i posprzątaliśmy . Z lekkim żalem, że to już koniec, udaliśmy się do domów. Zapraszamy do galerii!

Wychowawczynie: Anna Grube, Małgorzata Nesterowicz