06 grudnia 2017 11:13 | Aktualności

PRZEDSZKOLAKI

Ubiegły tydzień upłynął przedszkolakom pod znakiem wielu wrażeń i przyjemności. 27 listopada, z małym opóźnieniem,  dzieci wzięły udział w Światowym Dniu Pluszowego Misia. Mimo coraz atrakcyjniejszych i nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoją najmilszą i wyjątkową przytulanką  – misiem. Na dzieci i ich pluszowych  przyjaciół czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki wysłuchały ciekawego opowiadania o misiach, brały udział w konkursach i zabawach, degustowały miodek, śpiewały piosenki oraz tańczyły przy ,,misiowych” przebojach. Na koniec dnia wszystkie dzieci wykonały pracę plastyczną pt. ,,Mój ulubiony miś”.

Następnego dnia, przedszkolaki pojechały na wycieczkę do  Browaru B we Włocławku na przedstawienie teatralne pt. ,,O psie Kasztanie, który został detektywem”.

Kolejnym wyjątkowym, a jednocześnie tajemniczym dniem był 30 listopada, ponieważ Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Andrzejki. Przedszkolakom bardzo podobały się wróżby, które zaproponowali starsi koledzy, dlatego kontynuowali je w sali ze swoimi paniami. Andrzejki klasowe upłynęły pod znakiem zabawy, śmiechu z wróżb i słodkiego poczęstunku.

Teraz przedszkolaki starają się być grzeczne, gdyż czekają na odwiedziny Świętego Mikołaja.