02 grudnia 2017 19:24 | Aktualności

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

W czwartek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował święto Andrzeja dla całej społeczności szkolnej. Wróżbici przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość z różowej kuli, magicznych serc i kubeczków, mowy kwiatów, czy kombinacji cyfr z daty urodzenia. Dzieci z radością przekłuwały papierowe serca, losowały magiczne bileciki lub szukały swojej szczęśliwej liczby. Przepowiednie dostarczyły wiele śmiechu i radości. Wszyscy dobrze się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość może się spełnić. Tak naprawdę to zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać. Zapraszamy do galerii.

Opiekunowie SU