24 kwietnia 2017 17:07 | Aktualności

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI

Dnia 24 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyły się warsztaty związane ze Światowym Dniem Książki. Zajęcia dla uczniów oddziałów II-III oraz IV-VI prowadziła p. Dorota Gołębiewska i p. Iwona Lelewska - prelegentki z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Głównym celem zajęć było zachęcenie uczniów do czytania książek. Dzieci pracowały w grupach. Na początku przypomniały zalety czytania książki. Następnie poznali jej historię oraz nowoczesne sposoby czytania dzieł literackich. Uczniowie byli bardzo aktywni i zaangażowani w wykonanie przydzielonych im zadań. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić do czytania książek nie tylko w wersji papierowej oraz nie tylko z kanonu lektur szkolnych... Zapraszamy do galerii.

Nauczyciele: Anna Reszyc, Iwona Majchrzak